Kvalitní przentace má neskutečnou sílu...

Tento příběh je z podzimu roku 2018. Pořídil jsem si nové fotografické vybavení a začal přemýšlet o tom, jak odprezentovat nemovitost lépe, než kdokoli jiný. A pod ruku mi přišel tento byt, v původním stavu snad ze šedesátých let, s původním vybavením a kutilskými "vylepšeními". Majitelka nechtěla do bytu nic investovat, přesto si řekla o cenu, za kterou by se nemusela stydět ani dnes. Půjčil jsem si od ní tedy klíče a vrhnul se na přípravy.

Parametry

Typ nemovitosti:
Byt 3+1
Lokalita:
Matzenauerova, Brno, Žabovřesky
Velikost:
66 m2
Stav:
dobrý

Slovo Klienta

S prací makléře p. Tomáše Vaňka jsme byly velice spokojeny, doporučila bych jeho služby i ostatním prodávajícím. Děkujeme S. Coufalová a M. Doležalová
Marcela Doležalová

Přípravami na focení jsem strávil skoro celý den...

Stěhoval jsem nábytek, hledal, odkud nebudou vidět díry po poličkách. Pravdou je, že poté, co jsem fotky otevřel v počítači, byl jsem doslova šokován, jak krásný prostor ukazovaly. Zpracoval jsem raději i půdorys s kótami, aby nikdo nebyl v pokušení tvrdit, že si ten byt představoval větší.

Připravil jsem jedinečnou prezentaci a plán prohlídek

Vytvořil jsem popis nemovitosti, který se nepodobal ničemu z konkurence a stanovil prohlídkový den. Prezentace přitáhla dvanáct poptávajících. Někteří lidé byli z bytu zklamaní, ale našli se zájemci, kteří byli ostatními prohlídkami dostatečně motivovaní ostatními, aby obchod uzavřeli.