Prodej je potřeba dobře připravit...

Než pustím zakázku "mezi lidi", někdy ji připravuji delší dobu. Tady jsme se o prodeji bavili téměř rok. Parcela měla spoustu omezení, a abych byl úspěšný, musel jsem se na prodej náležitě připravit. Začal jsem studiem územního plánu, kde jsem zjišťoval, jak blízko je ochranné pásmo železnice a kam vlastně zasahuje do nabízeného pozemku. Pak jsem zašel na stavební úřad, abych zjistil, co se tam může postavit. A nakonec jsem objevil radioreléový spoj, a řešil výšku, ve které se paprsek pohybuje.

Parametry

Typ nemovitosti:
Pozemek k bydlení
Lokalita:
Za Podjezdem, Blažovice
Velikost:
4691 m2
Stav:
dobrý

Slovo Klienta

Děkuji. S Vašim pánem makléřem Vaňkem jsem byl spokojen. Informoval a urychloval celý obchod.
Ing. Evžen Kletzl

Dobrá příprava mi ulehčuje situaci při prohlídkách

Vzhledem k tomu, že prohlídky probíhaly se všemi podklady v tabletu, hned na pozemku jsme mohli vyřešit většinu pochybností klientů. Velmi rychle se tak objevili tři zájemci, kteří jednali o konkrétním využití pozemků.

Prodáno do měsíce...

Co dodat? Se všemi podklady se pozemek prodal během jediného měsíce.

Dává vám to smysl?

Napište mi přes kontaktní formulář
nebo zavolejte
+420 603 806 239

Přečtěte si další příběh

Kvalitní przentace má neskutečnou sílu...
Tento příběh je z podzimu roku 2018. Pořídil jsem si nové fotografické vybavení a začal přemýšlet o tom, jak odprezentovat nemovitost lépe, než kdokoli jiný. A pod ruku mi přišel tento byt, v původním stavu snad ze šedesátých let, s původním vybavením a kutilskými "vylepšeními". Majitelka nechtěla do bytu nic investovat, přesto si řekla o cenu, za kterou by se nemusela stydět ani dnes. Půjčil jsem si od ní tedy klíče a vrhnul se na přípravy.
Přečíst si příběh